Rozrywka i hobby
Wesele a alkohol

Każdy z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że wesele jest jednym z najpiękniejszych dni każdego człowieka, no chyba, że ktoś nie ma zamiaru organizować tego typu przyjęcia. Jest to okres szczęścia, miłości i zabawy. Na imprezę często zaprasza się wielu gości, znajomych, rodzinę. Wszyscy doskonale bawią się do rana, zapominając tym samym o istniejących problemach. Wiele osób zastanawia się, czy nie lepiej byłoby zorganizować przyjęcie bezalkoholowe. Ale czy to naprawdę ma sens?

Na polskim weselu nie powinno zabraknąć trunków wysokoprocentowych

Polska jest krajem, w którym od wielu lat, na niemal każdym weselu spożywa się całkiem spore ilości alkoholu. Goście z pewnością nie będą zadowoleni z braku alkoholu, ponieważ to głównie on kojarzy się ze świetną zabawą na weselu. Dlatego raczej nie powinno go braknąć, choćby dla poszanowania dla polskich tradycji związanych z weselami i różnego rodzaju przyjęciami i wydarzeniami.

Wesele (sxc.hu)

Wesele (sxc.hu)

Oczywiście alkoholu nie powinno być za dużo

Wszystko jest dla ludzi, ale należy przecież pamiętać o zachowaniu odpowiedniego umiaru. Nie możemy pozwolić na to, by goście wypili zbyt dużo, wiele osób pod wpływem alkoholu nie kontroluje tego co robi. Wiele osób obawia się właśnie takich wydarzeń, dlatego z alkoholu rezygnuje całkowicie. Ważne jest po prostu, by podejść do tego tematu z pewnego rodzaju dystansem oraz umiarem. Alkoholu nie powinno być za dużo, ale też nie powinno go zabraknąć całkowicie. Jeżeli zapomnimy o tym elemencie wesela, możemy być niemal pewni, że goście nie będą do końca zadowoleni i raczej szybko znikną z takiego przyjęcia.

About the author

Related Post

1 komentarz

  1. torty

    Wesele jest dla gości więc powinni oni mieć jak najszerszy wybór, co chcą jeść i pić.
    Byłem raz na weselu bezalkoholowym i było drętwo. O 22.30 nikogo z gości już nie było. Uważam, że alkohol, tak jak rosół i tort musi być na każdym udanym weselu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *