Sport i fitness
Polska w fazie pucharowej Mistrzostw Europy

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej za każdym razem budzą ogromne emocje. Turnieje o takiej randze zwykle są nieprzewidywalny i są w stanie dostarczyć niespodziewanych wyników. To właśnie piękne jest w tym sporcie – zawsze możemy liczyć na coś niespodziewanego. W tym roku Euro 2016 odbywa się we Francji, a Polska zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. W sobotnim spotkaniu powalczy ze Szwajcarią, która okazała się druga w grupie B. Z pewnością nie będzie to łatwa rozgrywka i będziemy musieli dobrze przygotować się mentalnie, aby nie poddać się wielkiej presji ze strony naszych przeciwników. To pierwszy raz, gdy nasza Reprezentacja będzie walczyła poza fazą grupową. Miejmy nadzieje, że Biało-czerwoni jeszcze wiele pokażą i nie będzie to ostatni mecz jaki rozgrywać będzie na Euro.

Piłka nożna łączy ludzi (sxc.hu)

Piłka nożna łączy ludzi (sxc.hu)

Popularność piłki nożnej

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie, co doskonale widać po atmosferze jaka towarzyszy temu turniejowi. Miliony Polaków zbierają się przed telewizorami po to, aby kibicować naszej drużynie. Nie ma innej sytuacji, która tak mocno potrafi nas zjednoczyć. Nawet święta państwowe nie są wstanie zmusić nas do wywieszenia flagi, a w tym przypadku wiele osób robi to z własnej i nieprzymuszonej woli. To tylko pokazuje jak wielki mamy apetyt na wygraną i do ostatnich momentów będziemy wierzyli, że Polska jest w stanie zostać Mistrzem Europy. Byłoby to historyczne wydarzenie, które przeszłoby do legendy polskiego futbolu.

About the author

Related Post

2 komentarze

  1. Migardo

    Super, cieszę się, że Polacy pokazali się od dobrej strony. Poświadczają to tylko transfery naszych zawodników do dużych klubów na świecie.

  2. Kibic

    Polacy zawsze pokazują, że stać nas na naprawdę wiele. 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *