Ang. dla początkujących. Słuchaj i ucz się + CD
  • Ang. dla początkujących. Słuchaj i ucz się + CD

Ang. dla początkujących. Słuchaj i ucz się + CD

42,83 zł
Brutto
Ilość

  • 100% zadowolenia 100% zadowolenia
  • Wysyłka w ciągu 48h! Wysyłka w ciągu 48h!
  • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu
Angielski dla początkujących. Słuchaj i ucz się
Kompleksowa nauka języka angielskiego dla początkujących!
Pakiet Angielski dla początkujących. Słuchaj i ucz się to kompleksowy zestaw do nauki języka angielskiego na poziomie A1-A2. Przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Szczególnie polecany jest do nauki w podróży, w domu, w samochodzie.
Unikalne połączenie nauki z podręcznikiem i odsłuchiwanie nagrań zapewnia skuteczne opanowanie podstawowego słownictwa, zrozumienie zasad gramatyki oraz aktywny trening prawidłowej wymowy w języku angielskim.
Pakiet Angielski dla początkujących. Słuchaj i ucz się zawiera książkę Angielski kurs podstawowy, 4 płyty z nagraniami, oraz dwie książeczki dołączone do serii w samochodzie.
Angielsku kurs podstawowy umożliwia naukę 1500 słów i zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji w języku angielskim. Dzięki podręcznikowi bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz nocleg i wiele innych. Znajdziesz tu również część gramatyczną, różnorodne ćwiczenia i ciekawostki o Wielkiej Brytanii.
Dołączone do zestawu 4 płyty to ponad 4 godziny nagrań native speakerów z praktycznymi dialogami i zwrotami. Zawierają wyrażenia przydatne na co dzień m.in.: small talk, wizyta u lekarza, i szukanie pracy.
Dwie książeczki dołączone do pakietu w samochodzie zawierają pełen zapis nagrań oraz listę ważnych słówek z tłumaczeniami.
Z pakietem Angielski dla początkujących. Słuchaj i ucz się:
poznasz słówka, kolokacje i wyrażenia idiomatyczne
udoskonalisz rozumienie ze słuchu
będziesz w stanie porozumieć się z obcokrajowcami
poznasz gotowe zdania i wzorce konwersacyjne
poprawisz wymowę i akcent
nauczysz się płynnej konwersacji
Edgard
436030
9 Przedmioty

Opis

Autor
praca zbiorowa
Rok wydania
2020
Oprawa
twarda